Bemærk BazarAuktion er kun formidler af denne auktion , produktet sælges og sendes af: MP HANDEL

URKASSE TIL 10 URE

Super lækker urkasse til 10 ure. Super elegant design. Perfekt til at beskytte sine ure mod ridser og skader.

VURDERING:
399,-
NÆSTE BUD
99,-

Beskrivelse

Du kunne måske også være intereseret i disse auktioner